DANIŞMANLIK

  • Korunacak bölgedeki yangın riskinin neler olduğunun belirlenmesi
  • Müdahile için hangi söndürme sisteminin kullanılması gerektiğini
  • İşbilir yangın olarak; alınacak bütün önlemler konusunda müşterilerimize danışmanlık hizmeti veriyoruz.

PROJELENDİRME

Yapılarda olması gereken yangın algılama ve ihbar sistemlerini, yangın söndürme sistemlerini uzman mühendislerimizle; yangın standartlarına uygun projelendiriyoruz.

MALZEME TEMİNİ

Bütün markalarda; yangın algılama ve söndürme sistemi ekipmanları bulunmaktadır. İşbilir yangın olarak; müşterilerimize en kısa zamanda ulaştırıyoruz ve montajını yapıyoruz.

UYGULAMA MONTAJ

Yangın algılama ve yangın söndürme sistemlerini uzman ekiplerimizle; standartlara uygun ve görselliğe önem vererek montaj ediyoruz. Montajını yaptığımız yangın sistemlerini test ederek, çalışır vaziyette müşteriye teslim ediyoruz.

Devreye Alma

DEVREYE ALMA

Montajı yapılmış yangın algılama ve yangın söndürme sistemlerinin gerekli testlerini yapıyoruz. Çalıştığından emin olduğumuz sistemleri devreye alarak müşteriye teslim ediyoruz.

KONTRATLI BAKIM

Yangın algılama ve söndürme sistemlerinin kurulduktan sonraki dönemlerde test ve bakıma ihtiyaçları vardır. İşbilir yangın olarak daha önceden kurulmuş olan sistemlerinizin eksik ekipman olup olmadığına, sistemin bütün elemanlarının görevlerini yapıp yapmadığını test ediyoruz. Müşterilerimize rapor ile sunuyoruz.

Devreye Alma