Davlumbaz Söndürme Sistemi

Davlumbaz Söndürme Sistemi


Davlumbaz söndürme sistemleri, mutfakta bulunan davlumbazların yanma riskine karşı alınabilecek en iyi önlemlerden biridir. Davlumbazın üzerinde zamanla kalan yağlar yangın riskini arttırmaktadır.

Restoranlarda, fastfood zincirlerinde ve kurdurulması zorunlu olan mutfaklarda, İsterseniz yerli üretim davlumbaz söndürme sistemi, isterseniz UL300 onaylı Davlumbaz söndürme sistemlerinin satış ve montajını yapmaktayız.

Davlumbazın altındaki ocaklara ve baca sayısına göre akış hesabı yapılarak, söndürücü madde (potasyum karbonat) bulunan yangın silindiri belirlenir. Algılama olarak çelik tel kullanılır ve bu tele 182 derecelik metal yangın algılama dedektörleri bağlanır. Tüpten çıkan paslanmaz boru ile bacalara ve ocakların üzerlerine nozullarımız bırakılır. Yangın esnasında metal dedektörler ısı ile kopar, otomatik söndürme sistemi devreye girer ve borular aracılığıyla ocaklar, bacalar ve filtre olmak üzere söndürme sistemini tamamlar. Ayrıca otomatik söndürme sistemine 1 adet manuel kol bağlanarak acil müdahile etmeniz sağlanır.

İşbilir Yangın olarak Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemlerinin tasarım, montaj, devreye alma ve periyodik bakım hizmetleri vermekteyiz. Deneyimli uzman ekimizle her markadaki davlumbaz söndürme sistemlerinin montaj ve bakımını yapmaktayız.

İşbilir Yangın Algılama ve Yangın Söndürme Sistemleri - Kidde Davlumbaz Yangın Söndürme Sistemleri

Davlumbaz Söndürme Sistemi Bakımı

İşletmenizde daha önce kurulan (her marka) davlumbaz söndürme sistemini daha uzun yıllar kullanabilmeniz ve söndürme sisteminin ihtiyaç halinde çalışabilir olduğunun kontrol edilmesi için, söndürme sistemlerinizin bakımlarını yapıyoruz. Davlumbaz Söndürme Sistemi bakım hizmeti için bizimle iletişime geçebilirsiniz.